Pakiet nr 4 – „Z nad morza statkiem po trawie’

158,54 zł
PAKIET 1-dniowy do Krainy Ślimaka dla osób przebywających – wypoczywających na Mierzei Wiślanej – dystrybuowany w ośrodkach wczasowych w Krynicy, Stegnie, Jantarze – we współpracy z ośrodkami.
Ilość

Dostępna Ilość    0

Zarezerwuj Termin
date_range
date_range

łączna kwota  158,54 zł

Nie

Termin Nie Dostępny !

Wyjazd w godzinach porannych z ośrodków na Mierzei – do ustalenia czas
KANAŁ OSTRÓDZKO-ELBLĄSKI – rejs do 3 h szlakiem STARYCH POCHYLNI Kanału Ostródzko-Elbląskiego z Pochylni Buczyniec – powrót do tego miejsca (współpraca z firmą Statkiem po trawie)
Rejs rozpoczynamy na przystani statku Bursztyn i Zefir na terenie Pochylni Buczyniec. Następnie po 200 m. jednostka wpływa na wózek pochylniowy. Za pomocą urządzeń hydrotechnicznych statek na wózku wyciągany jest po szynach kolejowych z wody. Suchym lądem pokonujemy trasę 490 m z góry pochylni Buczyniec do dołu, gdzie obniżamy się o blisko 21 m. Wypływamy z wózka by drogą wodną Kanału Elbląskiego pokonać około 2 km. Do kolejnej Pochylni Kąty gdzie po raz drugi statek parkowany jest na wózku szynowym. Tym razem transport suchym lądem ma długość 404 m., a spadek wysokości wynosi blisko 19 m. Na dole pochylni jednostka wypływa z wózka by spacerowym rejsem po odcinku Kanału Elbląskiego po raz kolejny obniżyć się o kolejne 19 m na Pochylni Oleśnica. Za trzecią pochylnią statek Zefir zawraca i tymi samymi pochylniami tylko tym razem wznosząc się z dołu do góry jednostka wraca do miejsca wypłynięcia.
WIZYTA W RESTAURACJI NOVA koło PASŁĘKA – obiad oraz degustacja menu ślimakowego wraz z możliwością projekcji filmu w Galerii Ślimakowej, będącego opowieścią o inspiracji tematem ślimaków i specyfiką przygotowania dań, możliwość indywidualnego zwiedzania Galerii Ślimakowej oraz mini farmy ślimakowej i zakupu produktów ślimakowych (np. kremów, puszek), jak również produktów regionalnych
PASŁĘK – spacer po mieście z pilotem – przewodnikiem śladem najciekawszych zabytków i m.in. historii Krzyżaków, na zakończenie zwiedzania – KONCERT ORGANOWY W PASŁĘCKIEJ FARZE
Powrót do miejsc wyjazdu w godzinach wieczornych

pakiet04

Opis

Specyficzne kody

Nowy produkt

4 innych produktów w tej samej kategorii:

PAKIET NR 2 - Kulturowy weekend „W Krainie Ślimaka”

695,00 zł
Pakiet dla klienta indywidualnego, biorącego udział w wyjeździe zorganizowanym przez biuro podróży.Transport zorganizowany przez biuro podróży z Warszawy, z ewentualną możliwością dołączenia na trasie w punktach węzłowych – np. Mława/Ostróda /Elbląg. Zainteresowanie tą opcją proszę zgłosić w momencie zapisu!
Termin 2 dni – sobota – niedziela – 30-31.07.2022 r.

Pakiet nr 5 - „Śladami Kopernika”

150,41 zł
PAKIET 1-dniowy do Krainy Ślimaka dla osób przebywających – wypoczywających na Mierzei Wiślanej – dystrybuowany wośrodkach wczasowych w Krynicy, Stegnie, Jantarze – we współpracy z ośrodkami przez stronę Biura Podróży.

PAKIET NR 1 – RELAKS W RYTMIE SLOW

264,23 zł
Pakiet dla klienta indywidualnego zainteresowanego spokojnym spędzeniem czasu w regionie Kanału Elbląskiego i zachodniego skraju województwa warmińsko-mazurskiego – Powiśla i Warmii.
Transport własny, zbiórka w okolicach Pasłęka (dokładne miejsce wskazane przez organizatora przy podpisaniu umowy).
Czasowo NIEDOSTĘPNY

PAKIET nr 3 – 3 dni „W Krainie Ślimaka”

792,68 zł
Pakiet dla klienta indywidualnego, biorącego udział w wyjeździe zorganizowanym przez biuro podróży.
Transport zorganizowany przez biuro podróży z wybranego miasta – w 1 opcji z Warszawy z ewentualną możliwością postoju na trasie w punktach węzłowych – np. Mława / Ostróda / Elbląg
Czasowo NIEDOSTĘPNY