Study Tour 3

W dniach 5-6.12.2022r. odbyła się 3 edycja Study Tour w krainie ślimaka zorganizowana przez konsorcjum. Do udziału w wydarzeniu zostały zaproszone biura podróży z centralnej Polski, które licznie potwierdziły swoją obecnością udział .

Jesienne Ekocuda - Targi Kosmetyków Naturalnych

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych to cykliczne wydarzenie skupiające miłośników oraz producentów kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. W weekend 26-27 listopada event zagościł w Gdańsku. Była to doskonała okazja do zaprezentowania naszej linii kosmetyków LIMAKO oraz ślimaków w sosie własnym.

Spływ kajakowy

Spływ Kajakowy z Kamionka Wielkiego przez Zatokę Elbląską (Zatokę Świeżą) do Przystani Grupy Wodnej w Elblągu to propozycja dla miłośników wypraw kajakowych.

Dmuchany plac zabaw

Dmuchany plac zabaw na Przystani Grupy Wodnej to wspaniała zabawa dla dzieci. Dorośli w tym czasie, w rytmie slow, odpoczywają.

Parada Wodna

Parada Wodna to wyjątkowe wydarzenie. Na rzece Elbląg, 3 maja 2022 zaprezentują się najróżniejsze jednostki pływające przystrojone barwami biało-czerwonymi.

Idealne miejsce na urlop, weekendowy wyjazd oraz wesele

Idealne miejsce na urlop, weekendowy wyjazd oraz wesele

Codzienny natłok obowiązków, wypełniony od rana do wieczora grafik, wiele wyzwań w pracy i inne obowiązki – wszystko to wypełnia życie wielu osób. Gdy po maratonie dnia powszedniego przychodzi czas na wypoczynek, wiele osób szuka miejsca, w którym wypoczną oraz oderwą się od życia, które prowadzą każdego dnia. Idealnym miejscem na wyjazd urlopowy stają się regiony oddalone od zgiełku miast, w których można zrelaksować się i spędzić czas w miłym gronie.