Turyści "W Krainie Ślimaka"

W czwartek 30 maja Restaurację NOVA odwiedzili turyści z Polski. Ciekawi naszego projektu degustowali dania ze ślimaka oraz potrawy regionalne przyszykowane przez załogę NOVEJ.

Parada wodna 3 maja 2024

3 maja wspólnie z Miastem Elbląg Grupa Wodna zaprasza na III Paradę Wodną na rzece Elbląg.

Wspólne śpiewanie szant „W rytmie slow”

W zeszłym tygodniu w Restauracji NOVA, we współpracy z Grupą Wodną, odbyły się warsztaty pt. „Woda, przyroda i piękno natury -w zgodzie z projektem ,,W Krainie Ślimaka".

Strasznie Fajna Impreza

28 października o godz. 18.30 Grupa Wodna zaprasza na trzecią edycję Strasznie Fajnej Imprezy. To niesamowita wodna przygoda dla dzieci i rodziców na Przystani Grupy Wodnej.

Regaty Marszałka

Regaty o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego to wyjątkowe żeglarskie wydarzenie, na które zapraszamy 21 października 2023 roku na Przystań Grupy Wodnej.

Rzeka pełna światła

Równo sto dni przed końcem roku Grupa Wodna zaprasza na kolejną edycję Rzeki pełnej światła. Rozświetlimy rzekę 22 września.

Urodziny Olka Doby

9 września na Przystani Grupy Wodnej będziemy świętować urodziny Olka Doby – znanego podróżnika, kajakarza, który zmarł dwa lata temu podczas wyprawy na Kilimandżaro.

Grupa Wodna odwiedziła Restaurację NOVA

W miniony piątek 14. Lipca w progach naszej restauracji gościliśmy jednego z najlepszych instruktorów pływania, szefa Grupy Wodnej z Elbląga, pana Marcina Trudnowskiego. Pan Marcin poprowadził zajęcia dla najmłodszych z nauki pływania „na sucho”.