Study Tour 3

W dniach 5-6.12.2022r. odbyła się 3 edycja Study Tour w krainie ślimaka zorganizowana przez konsorcjum. Do udziału w wydarzeniu zostały zaproszone biura podróży z centralnej Polski, które licznie potwierdziły swoją obecnością udział. 

W pierwszym dniu gości przywitali właściciele restauracji NOVA. Cała grupa zaczęła wizytę w restauracji od obejrzenia krótkiego filmiku prezentującego obiekt. Następnie uczestnicy mieli czas na zwiedzanie sali edukacyjnej oraz poznanie linii kosmetyków LIMAKO i wypróbowanie ich na własnej skórze dzięki przygotowanym testerom. Nasi goście zwiedzili również wszystkie sale i dostępne pomieszczenia. Zwieńczeniem zwiedzania obiektu była wizyta w sercu restauracji czyli kuchni. Właściciele zaprosili swoich gości do sali restauracyjnej gdzie uczestnicy zostali ugoszczeni obiadem z dani regionalnych oraz przystawek z wykorzystaniem mięsa limaka. Kolejnym etapem w tym samym dniu była wizyta w Jarzębinowym Ogrodzie gdzie na grupę uczestników czekali właściciele obiektu . Oni również oprowadzili gości po obiekcie. W dalszej części uczestnicy Study Tour udali się do pokoi noclegowych gdzie mieli czas na przygotowania się do wielkiej uczy wieczornej jaką przygotowali dla nich włodarze Jarzębinowego Ogrodu.

Drugi dzień wizyty rozpoczął się od śniadania i udania się do ostatniego punktu jakim była Przystań Grupy Wodnej. Gości przywitał manager przystani, który oprowadził i opowiedział o idei miejsca. Cała grupa udała się na zwiedzanie elbląskiej starówki. Pożegnanie i zakończenie wydarzenia odbyło się na tarasie przystani gdzie podsumowano dwa dni odwiedzin i ustalono wstępne plany współpracy Krainy Ślimaka z każdym reprezentantem biura podróży.

Wszystkie komentarze