SPA "JARZĘBINOWY DOBROSTAN"

Dla poszukujących spokoju i ukojenia, położony w zacisznej okolicy kompleks oferuje 38 pokoi ze 100 miejscami noclegowymi oraz w najbliższym czasie 5 rodzinnych domków letniskowych dla łącznie 30 osób. Resort  współtworzy sieciowy produkt turystyczny „W Krainie Ślimaka”.

W restauracji serwowane są pyszne dania kuchni tradycyjnej oraz inspirujące dania ze ślimaków. Dodatkowo można tu skorzystać z dużego ogrodu z atrakcjami dla dzieci oraz SPA z bogatą ofertą usług jednodniowych i pobytowych.

W obiekcie dostępne są dwa baseny: wewnętrzny z wanną jacuzzi, przeciwprądem i barem  oraz zewnętrzny z podgrzewaną wodą i wieloma innymi atrakcjami. Strefa SPA to sauna sucha i parowa, infrared, gabinet wypoczynkowy z tężnią solankową. Strefa Wellness to ekskluzywny gabinet masażu dla dwojga z rytuałem łaźni błotnej Rasul oraz 4 gabinety kosmetyczne z łóżkami do masażu, urządzeniami do zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz oraz sala do zajęć relaksacyjnych i fitness.

Na miejscu istnieje możliwość skosztowania kulinariów ze ślimaków oraz ich zakupu. Oferowane są tu również innowacyjne, ekologiczne kremy na bazie śluzu ślimaka.

Lokalizacja: Stępień 3C , 14-500 Braniewo

Firma: Agroturystyka Mirosław Jarząbek, Stępień 3C, 14-500 Braniewo, NIP 5821251036

mirekjarzabek1@wp.pl, +48 608 204 569, +48 608 517 334

Pobyty SPA 

Obiekt położony w zacisznym miejscu, wśród szkółek roślin ozdobnych kilka kilometrów od Braniewa daje gwarancję kameralnego miejsca, gdzie w ciszy, spokoju i w oddali od miejskiego zgiełku można skorzystać z pojedynczych zabiegów lub nawet kilkudniowych pakietów SPA. Dodatkowymi atutami miejsca są wspaniale zagospodarowany ogród wyposażony w altany i meble ogrodowe oraz możliwość skorzystania z wycieczek rowerowych szlakiem Green Velo wzdłuż brzegu Zalewu Wiślanego czy do klimatycznego Fromborka.

W obiekcie dostępne są dwa baseny: wewnętrzny z wanną jacuzzi, przeciwprądem i barkiem oraz zewnętrzny z podgrzewaną wodą. Strefa SPA to sauna sucha i parowa, infrared, tężnia solankowa. Strefa Wellness to ekskluzywny gabinet masażu dla dwojga oraz 4 gabinety masażu z urządzeniami do zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz oraz sala do zajęć relaksacyjnych i fitness. 

W ofercie: 

 - noclegi w komfortowych pokojach z dostępem do Internetu,
 - usługi gastronomiczne w tym dietetyczne i wegetariańskie 
 - szeroki wachlarz usług i zabiegów SPA&WELLNESS
 - korzystanie z basenów w pakiecie 
 - bezpłatny parking
 - atrakcje dodatkowe np.: ognisko, grill, przejażdżki quadami, paintball, wyprawy kajakowe, rejsy jachtami żaglowymi, rejsy szybką łodzią motorową RIB,
 - możliwość skorzystania z wycieczek do atrakcyjnych miejsc w okolicy: Frombork, Tolkmicko, Kadyny, Braniewo, Elbląg, Zalew Wiślany, Krynica Morska, rejsy „Statkiem po         trawie” na Kanale Ostródzko-Elbląskim. 

Imprezy okolicznościowe i integracyjne 

Obiekt położony w zacisznym miejscu, wśród szkółek roślin ozdobnych kilka kilometrów od Braniewa daje gwarancję kameralnego miejsca dla przeprowadzenia dowolnej imprezy okolicznościowej. Dodatkowymi atutami są wspaniale zagospodarowany ogród wyposażony w altany i meble ogrodowe oraz niezależny Ośrodek SPA z możliwością skorzystania z basenów wewnętrznego i zewnętrznego oraz szeregu zabiegów kosmetycznych, regenerujących i upiększających, miejsca noclegowe dla 120osób. 

Zorganizuj z nami imprezę okolicznościową lub integracyjną - dzięki doskonałemu zapleczu (sala na 300os) oraz duży bezpłatny parking (dla 60 pojazdów) jak również własnemu zapleczu gastronomicznemu każda organizowana impreza zakończy się sukcesem. 

Konferencje i szkolenia

Obiekt z doskonałym dojazdem, położony w zacisznym miejscu, wśród szkółek roślin ozdobnych kilka kilometrów od Braniewa daje gwarancję kameralnego miejsca dla przeprowadzenia każdej konferencji. Dodatkowym atutem jest wspaniale zagospodarowany ogród wyposażony w altany i meble ogrodowe.

Oferta dotyczy sali konferencyjnej przygotowanej zgodnie z oczekiwaniami Klienta, posiadającej dobrą akustykę oraz standardowo odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie. Sala jest dostępna zarówno dla grup małych, średnich jak i dużych.

Zachęcamy do zakupów pakietów turystycznych w ramach partnerów projektów.